Etapa 1 – 3 octombrie
ENERGIA TÂRGU-JIU – Phoenix Galaţi
BCM U Piteşti – SCM U Craiova
Steaua CSM Bucureşti – CSM-U Oradea
BC Timişoara – CSU Sibiu
BC Mureş – Gaz Metan Mediaş
U BT Cluj-Napoca – Dinamo Bucureşti
Etapa 2 – 10 octombrie
SCM U Craiova – ENERGIA TÂRGU-JIU
Phoenix Galaţi – BCM U Piteşti
CSM-U Oradea – BC Timişoara
CSU Sibiu – Steaua CSM Bucureşti
Gaz Metan Mediaş – U BT Cluj-Napoca
Dinamo Bucureşti – BC Mureş
Etapa 3 – 17 octombrie
ENERGIA TÂRGU-JIU – Gaz Metan Mediaş
BCM U Piteşti – Dinamo Bucureşti
BC Mureş – CSM-U Oradea
U BT Cluj-Napoca – CSU Sibiu
Steaua CSM Bucureşti – Phoenix Galaţi
BC Timişoara – SCM U Craiova
Etapa 4 – 24 octombrie
Dinamo Bucureşti – ENERGIA TÂRGU-JIU
Gaz Metan Mediaş – BCM U Piteşti
CSM-U Oradea – U BT Cluj-Napoca
CSU Sibiu – BC Mureş
Phoenix Galaţi – BC Timişoara
SCM U Craiova – Steaua CSM Bucureşti
Etapa 5 – 28 octombrie
ENERGIA TÂRGU-JIU – CSM-U Oradea
BCM U Piteşti – CSU Sibiu
SCM U Craiova – Gaz Metan Mediaş
Phoenix Galaţi – Dinamo Bucureşti
Steaua CSM Bucureşti – U BT Cluj-Napoca
BC Timişoara – BC Mureş
Etapa 6 – 31 octombrie
CSU Sibiu – ENERGIA TÂRGU-JIU
Dinamo Bucureşti – SCM U Craiova
BC Mureş – Steaua CSM Bucureşti
U BT Cluj-Napoca – BC Timişoara
CSM-U Oradea – BCM U Piteşti
Gaz Metan Mediaş – Phoenix Galaţi
Etapa 7 – 7 noiembrie
ENERGIA TÂRGU-JIU – U BT Cluj-Napoca
SCM U Craiova – CSM-U Oradea
Phoenix Galaţi – CSU Sibiu
BC Timişoara – Gaz Metan Mediaş
Steaua CSM Bucureşti – Dinamo Bucureşti
BCM U Piteşti – BC Mureş
Etapa 8 – 14 noiembrie
BC Mureş – ENERGIA TÂRGU-JIU
CSM-U Oradea – Phoenix Galaţi
CSU Sibiu – SCM U Craiova
Gaz Metan Mediaş – Steaua CSM Bucureşti
Dinamo Bucureşti – BC Timişoara
U BT Cluj-Napoca – BCM U Piteşti
Etapa 9 – 21 noiembrie
BC Timişoara – ENERGIA TÂRGU-JIU
Dinamo Bucureşti – CSM-U Oradea
Gaz Metan Mediaş – CSU Sibiu
Phoenix Galaţi – U BT Cluj-Napoca
SCM U Craiova – BC Mureş
Steaua CSM Bucureşti – BCM U Piteşti
Etapa 10 – 28 noiembrie
ENERGIA TÂRGU-JIU – Steaua CSM Bucureşti
CSM-U Oradea – Gaz Metan Mediaş
CSU Sibiu – Dinamo Bucureşti
BC Mureş – Phoenix Galaţi
U BT Cluj-Napoca – SCM U Craiova
BCM U Piteşti – BC Timişoara
Etapa 11 – 5 decembrie
BCM U Piteşti – ENERGIA TÂRGU-JIU
CSU Sibiu – CSM-U Oradea
Dinamo Bucureşti – Gaz Metan Mediaş
SCM U Craiova – Phoenix Galaţi
BC Timişoara – Steaua CSM Bucureşti
U BT Cluj-Napoca – BC Mureş
Etapa 12 se dispută pe 12 decembrie.
Etapa 13 se dispută pe 16 decembrie.
Etapa 14 se dispută pe 19 decembrie.
Etapa 15 se dispută pe 28 decembrie.
Etapa 16 se dispută pe 16 ianuarie.
Etapa 17 se dispută pe 23 ianuarie.
Etapa 18 se dispută pe 30 ianuarie.
Etapa 19 se dispută pe 3 februarie.
Etapa 20 se dispută pe 6 februarie.
Etapa 21 se dispută pe 10 februarie.
Etapa 22 se dispută pe 13 februarie.