Etapa 1:
CSA Steaua Bucureşti – BC Mureş Târgu Mureş
CS Gaz Metan Mediaş – ENERGIA Rovinari
Miercurea Ciuc – BCM U Piteşti
SCM CSS Craiova – CSS Giurgiu
Dinamo Bucureşti – CS Otopeni
CSU Atlassib Sibiu – CSM Oradea
CSU Asesoft Ploieşti – U-Mobitelco BT Cluj-Napoca
BC Timişoara – CSM Bucureşti
Etapa a II-a:
BC Mureş Tg. Mureş – CSM Bucureşti
U Mobitelco Cluj –BC Timişoara
CSM Oradea – Asesoft Ploieşti
CS Otopeni – CSU Sibiu
CSS Giurgiu – Dinamo Bucureşti
BCM Piteşti – SCM CSS Craiova
ENERGIA – Perla Harghitei
Steaua Turabo – Gaz Metan Mediaş
Etapa a 3-a:
Gaz Metan Mediaş – BC Mureş
BC Perla Harghitei – Steaua Turabo
SCM CSS Craiova – ENERGIA
Dinamo Bucureşti – BCM Piteşti
CSU Sibiu – CSS Giurgiu
Asesoft Ploieşti – CS Otopeni
BC Timişoara – CSM Oradea
CSM Bucureşti – U Mobitelco Cluj
Etapa a 4-a:
BC Mureş – U Mobitelco Cluj
CSM Oradea – CSM Bucureşti
CS Otopeni – BC Timişoara
CSS Giurgiu – Asesoft Ploieşti
BCM Piteşti – CSU Sibiu
ENERGIA – Dinamo Bucureşti
Steaua Turabo – SCM CSS Craiova
Gaz Metan Mediaş – BC Perla Harghitei
Etapa 5-a:
BC Perla Harghitei – BC Mureş
SCM CSS Craiova – Gaz Metan Mediaş
Dinamo Bucureşti – Steaua Turabo
CSU Sibiu – ENERGIA
Asesoft Ploieşti – BCM Piteşti
BC Timişoara – CSS Giurgiu
CSM Bucureşti – CS Otopeni
U Mobitelco Cluj – CSM Oradea
Etapa a 6-a:
BC Mureş – CSM Oradea
CS Otopeni – U Mobitelco Cluj
CSS Giurgiu – CSM Bucureşti
BCM Piteşti – BC Timişoara
ENERGIA – Asesoft Ploieşti
Steaua Turabo – CSU Sibiu
Gaz Metan Mediaş – Dinamo Bucureşti
BC Perla Harghitei – SCM CSS Craiova
Etapa 7-a:
SCM CSS Craiova – BC Mureş
Dinamo Bucureşti – BC Perla Harghitei
CSU Sibiu – Gaz Metan Mediaş
Asesoft Ploieşti – Steaua Turabo
BC Timişoara – ENERGIA
CSM Bucureşti – BCM Piteşti
U Mobitelco Cluj – CSS Giurgiu
CSM Oradea – CS Otopeni
Etapa 8-a:
BC Mureş – CS Otopeni
CSS Giurgiu – CSM Oradea
BCM Piteşti – U Mobitelco Cluj
ENERGIA – CSM Bucureşti
Steaua Turabo – BC Timişoara
Gaz Metan Mediaş – Asesoft Ploieşti
BC Perla Harghitei – CSU Sibiu
SCM CSS Craiova – Dinamo Bucureşti
Etapa a 9-a:
Dinamo Bucureşti – BC Mureş
CSU Sibiu – SCM CSS Craiova
Asesoft Ploieşti – BC Perla Harghitei
BC Timişoara – Gaz Metan Mediaş
CSM Bucureşti – Steaua Turabo
U Mobitelco Cluj – ENERGIA
CSM Oradea – BCM Piteşti
CS Otopeni – CSS Giurgiu
Etapa a 10-a:
BC Mureş – CSS Giurgiu
BCM Piteşti – CS Otopeni
ENERGIA – CSM Oradea
Steaua Turabo – U Mobitelco Cluj
Gaz Metan Mediaş – CSM Bucureşti
BC Perla Harghitei – BC Timişoara
SCM CSS Craiova – Asesoft Ploieşti
Dinamo Bucureşti – CSU Sibiu
Etapa a 11-a:
CSU Sibiu – BC Mureş
Asesoft Ploieşti – Dinamo Bucureşti
BC Timişoara – SCM CSS Craiova
CSM Bucureşti – BC Perla Harghitei
U Mobitelco Cluj – Gaz Metan Mediaş
CSM Oradea – Steaua Turabo
CS Otopeni – ENERGIA
CSS Giurgiu – BCM Piteşti
Etapa a 12-a:
BC Mureş – BCM Piteşti
ENERGIA – CSS Giurgiu
Steaua Turabo – CS Otopeni
Gaz Metan Mediaş – CSM Oradea
BC Perla Harghitei – U Mobitelco Cluj
SCM CSS Craiova – CSM Bucureşti
Dinamo Bucureşti – BC Timişoara
CSU Sibiu – Asesoft Ploieşti
Etapa a 13-a:
Asesoft Ploieşti – BC Mureş
BC Timişoara – CSU Sibiu
CSM Bucureşti – Dinamo Bucureşti
U Mobitelco Cluj – SCM CSS Craiova
CSM Oradea – BC Perla Harghitei
CS Otopeni – Gaz Metan Mediaş
CSS Giurgiu – Steaua Turabo
BCM Piteşti – ENERGIA
Etapa a 14-a:
BC Mureş – ENERGIA
Steaua Turabo – BCM Piteşti
Gaz Metan Mediaş – CSS Giurgiu
BC Perla Harghitei – CS Otopeni
SCM CSS Craiova – CSM Oradea
Dinamo Bucureşti – U Mobitelco Cluj
CSU Sibiu – CSM Bucureşti
Asesoft Ploieşti – BC Timişoara
Etapa a 15-a:
BC Timişoara – BC Mureş
CSM Bucureşti – Asesoft Ploieşti
U Mobitelco Cluj – CSU Sibiu
CSM Oradea – Dinamo Bucureşti
CS Otopeni – SCM CSS Craiova
CSS Giurgiu – BC Perla Harghitei
BCM Piteşti – Gaz Metan Mediaş
ENERGIA – Steaua Turabo